DENiZ YILDIZI

Join the forum, it's quick and easy

DENiZ YILDIZI
DENiZ YILDIZI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türk ve Müslüman ise öldürebilirsin

2 posters

Türk ve Müslüman ise öldürebilirsin Empty Türk ve Müslüman ise öldürebilirsin

Mesaj tarafından Rıza ZELYUT 2009-07-10, 14:37

Aklınızın bir kenarına bu vahşeti yazın: Çinli polis yüzlerce Uygur Türkünü katletti. Hem de doğrudan kafalarına kurşun sıkarak… Çinli ırkçılar da sopalarla can aldılar. Bu katliam karşısında dünya ne yapıyor?
Seyrediyor…
İşin içine büyük devlet girince, işin içine para girince, insan hakları, bir anda ayak havlusuna dönüyor…
Eğer bir de Türk iseniz…
Hele bir de Müslüman iseniz…
Sizin ne insanlığınız kabul edilir ne de haklarınız. Batı budur; Batı ile bağlantılı devletler budur.
İnsan haklarını sadece kendileri için geçerli sayan dünya; Hıristiyan dünyasıdır…
21. yüzyıl, Hıristiyan fanatizminin silahlarla ve Batılı vakıflar eliyle yayıldığı yüzyıl olacak gibi gözüküyor.
Bunun karşısındaki en büyük güç ise İslam ve Türk dünyası… O yüzden, ileriki yıllarda, Avrasya coğrafyasına saçılmış olan ve Türkiye dışındaki sayısı 170 milyonu bulan Türk nüfusun ciddi bir asimilasyon ve ezme kampanyası ile karşılaşacağını söyleyebiliriz…
Bunun en acıklı örneğini Kıbrıs’ta başlattılar bile. Buradaki Türklere Türk değil Kıbrıslı diyorlar. Oradaki asimile olmuş Türkler de bu alçaltıcı unvanı gerine gerine kullanıyorlar.
Hükümetin; kıbrıs politikasını bu açıdan mutlaka gözden geçirmesi gerekiyor. Avrupalıya şirin gözükmek uğruna verilen tavizlerin milli kimliğimizi ne hale getireceğini artık anlamalıyız.

HAY SİZİN SOSYALİZMİNİZE!
Hayatı boyunca sosyalist (toplumcu) olduğunu söyleyen bir insan olarak Çin’deki sosyalizmden de sosyalistlerden de nefret ettiğimi söylemeliyim. Bunlar; sosyalistliği bile yetersiz bulup kendilerine bir de komünist diyorlar.
Ne acıdır ki sosyal faşistler; kendilerini sosyalizm kaftanının altında gizlediler. Sadece Çin’de değil Rusya’da da aynı süreç yaşandı. Bugün geriye baktığımızda şunu görmekteyiz: Sosyalizm ve komünizm denilerek Rusya’da Ruslar, Çin’de Han soyundan gelenler diktatörlük kurdular. Ruslar ve Çinliler; komünizmi kullanarak çevrelerindeki ülkeleri işgal ettiler. Kardeşlik, eşitlik, adalet sloganları ile küçük halklar kandırılarak Rus ve Çinli için çalışan önemsiz yaratıklar haline getirildiler. Komünizmin tek insan inşa etme projesi; diğer milletlerin eritilmesi için kullanıldı. Böylece Rusya İmparatorluğu kuruldu. Rus İmparatorluğu önemli ölçüde eski Türk yurtlarını kapsamaktadır. Bu yüzden oralarda yaşayan bir düzine dolayında Türk halkları baskıyla, eğitimle, ticaretle, nüfus değişimi ile eritildi… Aynı oyunu Çin de sahneledi. İşte Uygurlar; bu asimilasyon ve yok etme politikasına karşı en sonunda tepki gösterdiler. Bu barışçı tepkiye verilen karşılık ise kafalarına sıkılan kurşunlar oldu.

LİBERAL FAŞİSTLER SUSKUN
Türkiye’deki fikir çürümesini ve bölünmeyi bu son olayda da gördük. Kendilerine liberal demokrat diyen kesim; Uygur Türkleri’nin katledilmesi olayını görmezden geldi. Bunlar, kendisine taş atan çocuğu döven polisi günlerce yazdılar konuştular ama yüzlercesi katledilen insanları yok saydılar.
Çünkü; öldürülenler Türk ve Müslüman.
Nüfus cüzdanlarında Türk yazan ama ruhları Haçlılara esir düşmüş bu kişileri de unutmayın. Ve onların televizyonlarda lak lak ederken yalan söylediklerini; iki yüzlü olduklarını da hiç unutmayın.
Ve artık bunları okumayın. Okuyanları da medenice uyarın…
Çünkü onlar bu milletin değil beyaz batılı haçlıların yazarlarıdır.
Velev ki kendilerine Müslüman diyenleri de olsa bile…

BAŞBAKAN KÜKREYEMEDİ
Dün, bu köşeden Başbakan Erdoğan’a seslenmiştim ve Çin yönetimine de ‘Van minüt!’ diye fırça atmasını istemiştim.
Yapamadı…
Haktan, sorumluların cezalandırılmasından falan söz edip durumu geçiştirdi…
Böylece Uygur Türklerinin öneminin Filistinli Araplar kadar olmadığını da anlamış olduk.
Olsun, Başbakan Erdoğan yapamadıysa biz yaparız.
Sosyal faşistlerin elindeki Çin’in o adi mallarını almayarak…
Hiç değilse bunu yaparsınız, değil mi?…

Rıza ZELYUT
Rıza ZELYUT
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

Erkek
Meslek : yazar
Öğrenim Durumu : yazar
Kişisel Mesaj : zelyut@gunes.com
Aldığı Teşekkür : 20

Türk ve Müslüman ise öldürebilirsin Empty Geri: Türk ve Müslüman ise öldürebilirsin

Mesaj tarafından huseyin cebeci 2009-07-13, 23:48

saniyorum sucumuz cok buyuk!!!!!!!!!!!! TURK olmak gercekten zormus ,bunu her gecen gun daha iyi anliyabiliyorum. "her sey olabilirsiniz" ama "TURK" olmak baslibasina kabahat ,dahasi cok kotu bir seymis gibi adeta beyinlerimize siringa ediliyor. korkum ,sonunda hepimizi fanatik yapmalari ,cunku cikis yolu birakmamak icin her sey deneniyor. yine de bir "TURK" olmaktan onur duyuyorum ,hatta simdiye kadar kuvvetli vurgulayamadigim icin kendimi yargiliyor ,utaniyorum. "ne mutlu turkum diyene" gururla soyluyorum.....
huseyin cebeci
huseyin cebeci
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

Erkek
Meslek : ---------------------------------------------------
Öğrenim Durumu : lise
Kişisel Mesaj : "bir kus gibi ozgur ucabilmek, hic bir limana bagli kalmiyan tekne gibi olabilmek"....
Ruh Halim : Türk ve Müslüman ise öldürebilirsin Nerdey10
Aldığı Teşekkür : 45

- Similar topics