DENiZ YILDIZI

Join the forum, it's quick and easy

DENiZ YILDIZI
DENiZ YILDIZI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darbeciye de iktidara da hizmet eden alçaktır

Darbeciye de iktidara da hizmet eden alçaktır Empty Darbeciye de iktidara da hizmet eden alçaktır

Mesaj tarafından Rıza ZELYUT 2010-01-22, 02:10

Türkiye'nin en ahlaksız adamı Ahmet Altan, yayımladığı casus gazetesi Taraf'ta, dün, darbecilere hizmet edecek gazeteciler arasında benim adımı da vermiş.
Darbecilere hizmet eden aydın; dünyanın en şerefsizidir.
Bu dünyanın en şerefsizinden daha şerefsiz olan kişi ise, aydın gözüküp de hükümetlere hizmet edendir.
İşte ahlaksız Ahmet Altan'ın görevi budur.
Onun çıkardığı ajan gazetesindeki haberlere hiç inanmıyorum. Çünkü:
- Bu gazeteyi çıkarmadan önce onun ne yapacağını bildim ve yazdım: Dediklerim aynen çıktı, çıkıyor.
- Fethullahçı örgüt tarafından beslenen birisinin aydın ve demokrat olması mümkün değildir. Ahmet gibiler, 5. Kol ajanı gibi çalışan sivil görüntülü casuslardır.
- Ahmet Altan ve ona benzeyenlerin arkasında küresel tefeci sermaye (emperyalizm) bulunur.
- Bu tipler; iktidarda kim varsa onlarla bütünleşerek duruma göre tavır takınırlar ama Batı emperyalizmine bağlılıktan asla vaz geçmezler.
İşte Türkiye'yi hem ABD güdümünde tutmak hem de AKP'yi iktidarda bulundurmak isteyenler düşündüler, taşındılar; kullanabileceklerini birisini aradılar. Bu aranan adam; hiçbir ahlak değeri bulunmayan birisi olmalıydı ki istenilen ne ise yapsın.
İşte bu ölçüye uygun insan olarak Ahmet Altan'ı buldular.
Bu herif 'bir erkek kardeşle kız kardeşin, bir anne ile oğlun, bir baba ile kızın' cinsel ilişkiye girmesini normal bulan (Bakınız: Kadınca Dergisi Eylül 1985) gerçekten tefessüh etmiş bir ahlakın temsilcisidir.
İşte böyle insanlık değerleri yozlaşmış, ruhu çürümüş birisine her şey yaptırılabilirdi. Onu satın alıp eline bir gazete verdiler. Gazetenin nere basıldığına, kimlerin ilan verdiğine bir bakın yeter.
Bu adam; arkasına Fethullahç örgütü ve dolayısıyla da hükümeti alınca piyasaya bir demokrasi kahramanı gibi daldı. Onun başında bulunduğu gazeteye; en yaman casusların bile ulaşamayacağı bilgileri aktarmaya başladılar. Bilgi dersem; çok gizli görüntüsü verilmiş ama dış güçlerle işbirliği halindeki Fethullahçı örgütün imal ettiği bilgilerdi bunlar. İkide bir aynı başlık:
'Asker darbe yapacakmış!'
Yapacaktılar da neden yapmadılar peki? Yapacaktılar da neden bunlardan hesap sorulmadı?
TSK içindeki bazılarının kendi görevleri sanıp yaptıkları çalışmaları Ahmet Altan'ın patronu olan o gerçek casuslar; ele geçiriyorlar; şurasına burasına ekleme yaparak piyasaya sürüyorlar.
Tıpkı Cumhuriyet Yazarı Mustafa Balbay'ın günlüklerine yaptıkları gibi. Böylece de kamuoyunu yanıltıp AKP'yi mazlum ve mağdur gibi göstermeye uğraşıyorlar.

SEN DARBECİNİN ŞAHISIN TOSUN
Bu ahlaksız adam; hükümete hizmet ederken; benim gibi her hükümete muhalefet eden isimlere de kara çalıyor. Darbeciler güya gazetecileri de listelemiş... Tutuklanacaklar varmış. Bunlar da Ahmet Altan gibilermiş. Aralarında benim de bulunduğum 137 gazeteciyi ise darbeciler kullanacakmış.
Bu herif-i naşerife soruyorum: Söyle bakalım, besleme! Darbecilerle uğraştın da şimdiye kadar hangi bedeli ödedin?
Ben 12 Eylül'ün mağduruyum; sen; 12 Eylül darbesinin ürünü olan bir iktidara hizmet ederek darbeciliğin nimetini yiyen bir casus parçasısın.
Ahlaki değerleri ayaklarının altına almış senin gibi birisinin bizi büyük ahlaksızlık olan darbecilikle ilişkilendirmesi, dünyanın en büyük sahtekarlığıdır.
Bir darbe olsa, postal yalamak için kuyruğa girecek olanlar sen ve senin o malum arkadaşların olacaktır.
Herkes biliyor ki; ABD istemeden TSK kılını kıpırdatamaz. 1971, 1980 askeri müdahaleleri Amerika istediği için yapılmıştır. Bugün TSK; tamamen ABD'nin denetimine girmiştir. Bu askerin içine 1950'lerin başında yerleştirilen NATO bağlantılı Amerikancı örgüt, orduyu yöneten asıl güç olmuştur.
Şimdilerde eğer darbecilerle (TSK ile) mücadele eden bir hükümet varmış gibi görüntü veriliyorsa; bunun sebebi, hükümeti iktidarda tutma gayretidir. Bu sahte darbe planlarının ortaya çıkarılması; asker üzerinden AKP'ye puan kazandırmaktadır. Ahlaksız Ahmet Altan ve arkadaşları; işte basın içindeki hükümet ve Amerikan ajanı olarak çalışmaktadır.
Rıza ZELYUT
Rıza ZELYUT
ALTIN ÜYE
ALTIN ÜYE

Erkek
Meslek : yazar
Öğrenim Durumu : yazar
Kişisel Mesaj : zelyut@gunes.com
Aldığı Teşekkür : 20

- Similar topics