DENiZ YILDIZI

Join the forum, it's quick and easy

DENiZ YILDIZI
DENiZ YILDIZI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıkılmadım ayaktayım diyor Cem Özdemir

Yıkılmadım ayaktayım diyor Cem Özdemir Empty Yıkılmadım ayaktayım diyor Cem Özdemir

Mesaj tarafından Yüksel Cavlak 2008-10-16, 18:40

Yıkılmadım ayaktayım diyor Cem Özdemir

Bütün dünyayı finans krizi sarsarken, Alman Yeşiller Eşbakan adayı Medar-ı iftiharımız, pardon Yeşiller Partisi`nin incisi, ah gene pardon Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Claudia Roth`un medar- ı iftiharı Cem Özdemir`i yıldırım çarptı. Kendisine Federal Meclis milletvekili olması için delegeler destek vermedi. Bunun üzerine sırt çantasını yüklenen AP milletvekili küserek salonu terk etmiş basında çıkan habere göre. Sözde onun yükelmesini istemiyorlarmış partide. Milletvekili aday listesine alınmayan Cem Özdemir, aynen Türkiye Cumhuriyeti`nin Başbakanı gibi “yola devam” der gibi, “Eşbaşkanlık yürüyüşüne devam devam” demiş. Yeşillere gücenen Cem Özdemir`e hemen birçok medar-iftiharımız olanTürk kökenli milletvekillerinden destek çığ gibi yağmış. SPD`li Dilek Kolat “Gel bize katıl.” demiş. Gene Türk kökenli milletvekili Lale Akgün de durur mu hemen şu demeci vermiş: “Çok başarılı bir delikanlı.”
Başarılı olmasına başarılı da kimin için başarılı, onu söylememiş. Belki bir dahaki demecinde ifade eder.
Ben duymadım, ama, siz hiç Türk kökenli Alman milletvekillerinin sayıları 3 milyonu bulan Türk vatandaşları için ele avuca gelen bir etkinlikte bulunduklarını duydunuz mu? Sadece seçim öncesi Türklerin yoğun olduğu yerleri ziyaret edip, döner kesip yedikten sonra, çifta vatandaşlık vaatlerini bolca verirler. Sonra? Sonrası 4 yıl suskunluk...
İnşallah Cem Özdemir, Yeşiller Partisi`nin Eşbaşkanı ve ilerde de Almanya`nın Başbakanı olur. Amin!

Dr. Yüksel Cavlak
Yüksel Cavlak
Yüksel Cavlak
YAKUT ÜYE
YAKUT ÜYE

Erkek
Meslek : doktor
Öğrenim Durumu : üniversite
Aldığı Teşekkür : 485

- Similar topics